Kommande matcher
Visa alla matcher Säsong 2023/24: Damer - Dam 3 Syd Säsong 2023/24: Flickor 12 Röd Säsong 2023/24: Flickor - F10 Syd (Födda 2013) Säsong 2023/24: Flickor - F10 Syd (Födda 2013) Säsong 2023/24: Flickor - F10 Syd (Födda 2013) Säsong 2023/24: Flickor - F11 Syd Säsong 2023/24: Flickor - F11 Syd Säsong 2023/24: Flickor - F13 Syd Nivå 1 Säsong 2023/24: Flickor - F13 Syd Nivå 2 Säsong 2023/24: Flickor - F14 Syd Säsong 2023/24: Flickor - F14 Syd Säsong 2023/24: Flickor - F16 Syd -Nivå 1 Säsong 2023/24: Flickor - F16 Syd -Nivå 2 Säsong 2023/24: Flickor - F19 Syd Säsong 2023/24: Flickor 12 Vit Säsong 2023/24: Herrar - ATG SC 2024-2025 Säsong 2023/24: Herrar - Herr 3 Syd Säsong 2023/24: Nivå 1 Säsong 2023/24: Nivå 1 Säsong 2023/24: Pojkar - P10 Syd Säsong 2023/24: Pojkar - P10 Syd Säsong 2023/24: Pojkar - P11 Syd Säsong 2023/24: Pojkar - P11 Syd Säsong 2023/24: Pojkar - P11 Syd Säsong 2023/24: Pojkar - P12 Syd Säsong 2023/24: Pojkar - P12 Syd Säsong 2023/24: Pojkar - P13 Syd - Nivå 1 Säsong 2023/24: Pojkar - P13 Syd - Nivå 2 Säsong 2023/24: Pojkar - P14 Syd Säsong 2023/24: Pojkar - P14 Syd Säsong 2023/24: Pojkar - P16 Syd Säsong 2023/24: Pojkar - P7 Handbollsfestival Syd Säsong 2023/24: Pojkar - P8 Mini Syd Säsong 2023/24: Pojkar - USM P16 2022/2023: Dam 3 Syd 2022/2023: F10 Grön Syd 2022/2023: F10 Röd Syd 2022/2023: F11 Gul Syd 2022/2023: F11 Röd Syd 2022/2023: F12 Nivå 1 2022/2023: F12 Nivå 3 2022/2023: F13 Nivå 1 Syd 2022/2023: F13 Nivå 2 Syd 2022/2023: F15 Nivå 1 Syd 2022/2023: F16 Nivå 2 Röd Syd 2022/2023: F19 Nivå 1 Syd 2022/2023: F7 Syd 2022/2023: F7 Syd 2022/2023: F7 Syd 2022/2023: F7 Syd 2022/2023: F7 Syd 2022/2023: F7 Syd 2022/2023: F8 Syd 2022/2023: F9 Syd 2022/2023: Herr 1 södra 2022/2023: P10 Grön Syd 2022/2023: P10 Röd Syd 2022/2023: P11 Grön Syd 2022/2023: P11 Grön Syd 2022/2023: P11 Gul Syd 2022/2023: P11 Gul Syd 2022/2023: P11 Röd Syd 2022/2023: P11 Röd Syd 2022/2023: P12 Nivå 1 Syd 2022/2023: P12 Nivå 2 Röd Syd 2022/2023: P13 Nivå 2 Syd 2022/2023: P16 Nivå 2 Syd 2022/2023: P-2013 Syd 2022/2023: P7 Syd 2022/2023: P7 Syd 2022/2023: P7 Syd 2022/2023: P7 Syd 2022/2023: P8 Syd 2022/2023: P9 Syd 2022/2023: P9 Syd 2022/2023: USM F18 1:10 2021/2022: Dam 3 B Syd 2021/2022: F10 Blå Syd 2021/2022: F10 Röd Syd 2021/2022: F11 Vit Syd 2021/2022: F12 Nivå 2 Gul Syd 2021/2022: F12 Nivå 3 Syd 2021/2022: F15 Nivå 1 Syd 2021/2022: F16 Nivå 1 Syd 2021/2022: F16 Nivå 2 Syd 2021/2022: F7 Syd 2021/2022: F8 Syd 2021/2022: F9 Syd 2021/2022: Herr 1 södra 2021/2022: P10 Gul Syd 2021/2022: P10 Röd Syd 2021/2022: P10 Röd Syd 2021/2022: P11 Grön Syd 2021/2022: P11 Gul Syd 2021/2022: P11 Röd Syd 2021/2022: P12 Nivå 1 Syd 2021/2022: P12 Nivå 2-3 Röd Syd 2021/2022: P16 Nivå 2 Gul Syd 2021/2022: P7 Syd 2021/2022: USM P16 1:24 2021/2022: USM P16 2:12 2020/2021: Dam Div 3 A SkHF 2020/2021: F10 A SkHF 2020/2021: F10 D SkHF 2020/2021: F11 A2 SkHF 2020/2021: F11 B SkHF 2020/2021: F8 SkHF 2020/2021: F8 SkHF 2020/2021: F8 SkHF 2020/2021: F9 SkHF 2020/2021: F9 SkHF 2020/2021: F9 SkHF 2020/2021: Herr 1 södra 2020/2021: P10 B SkHF 2020/2021: P10 D SkHF 2020/2021: P11 A SkHF 2020/2021: P11 B1 SkHF 2020/2021: P16 A SkHF 2020/2021: P16 C SkHF 2020/2021: P8 SkHF 2020/2021: P8 SkHF 2020/2021: P9 SkHF 2020/2021: P9 SkHF 2020/2021: P9 SkHF 2020/2021: USM F18 1:09 2020/2021: USM P16 1:25 2019/2020: Dam 2 Södra 2019/2020: F10 Grupp A 2019/2020: F10 Grupp A 2019/2020: F7 Grupp A 2019/2020: F7 Grupp A 2019/2020: F8 Grupp B 2019/2020: F8 Grupp B 2019/2020: F9 Grupp D 2019/2020: F9 Grupp D 2019/2020: Herr 1 södra 2019/2020: Herr 1 södra 2019/2020: P10 Grupp C 2019/2020: P10 Grupp C 2019/2020: P10 Grupp C 2019/2020: P13 Grupp C 2019/2020: P8 Grupp B 2019/2020: P8 Grupp B 2019/2020: P8 Grupp B 2019/2020: P9 Grupp D 2019/2020: P9 Grupp D 2019/2020: P9 Grupp D 2018/2019: DA Div 3 S 2018/2019: DA Div 4 S 2018/2019: F7 Grupp A 2018/2019: F7 Grupp A 2018/2019: F9 Grupp B 2018/2019: F9 Grupp B 2018/2019: Herr 1 södra 2018/2019: P7 Grupp A 2018/2019: P7 Grupp A 2018/2019: P8 Grupp C 2018/2019: P9 Grupp B 2018/2019: USM F18 1:8 2018/2019: USM F18 1:8 2018/2019: USM F18 3:8 2017/2018: Dam Div 3 S 2017/2018: Herr 1 Södra 2017/2018: P 10 Grupp A 2016/2017: Damer Div 3 A 2016/2017: Herr Jun Grupp A 2016/2017: Herrar Div 2 S 2015/2016: Damer Div 3 A 2015/2016: Herrar Div 2 S
19 19:00
tis 20 19:00
ons 20 20:30
ons 21 19:20
tor 22 18:00
fre 22 19:00
fre 23 08:30
lör 23 10:00
lör 23 12:00
lör 23 13:00
lör 24 10:00
sön 24 10:00
sön 24 11:15
sön 24 11:30
sön 24 12:30
sön 24 12:30
sön 24 13:00
sön 24 15:20
sön
Fler kommande matcher >> Spelade matcher
17 17:15
sön 17 14:45
sön 17 12:45
sön 17 12:20
sön 17 12:20
sön 17 11:20
sön 17 08:10
sön 16 15:30
lör 16 15:00
lör 16 13:50
lör
Fler spelade matcher >>